sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
DJ Ekipmanları

DJ EKİPMAN TAVSİYELERİ (2022)

04 Ekim 2022
DJ EKİPMAN TAVSİYELERİ (2022)

Eğer bir DJ Controller veya DJ seti dizmek istiyorsanız belirli türde ekipmanlara ihtiyacınız var demektir. İşte bu yazımızda sizler için derlediğimiz o ekipmanlara hep birlikte göz atabiliriz.

DDJ-400 ve S2 MK3 Farkları

15 Ağustos 2022
DDJ-400 ve S2 MK3 Farkları

Yazımıza başlamadan önce öncelikle Pioneer DDJ-400 ve Native Instruments S2 MK3 modellerinin aynı segmentte olan ürünler olduğunu belirtmek isteriz. Tamamen benzer yapıda olan bu iki cihazın özelliklerine hep beraber bakalım. 

DJ Kulaklık Önerileri

01 Ağustos 2022
DJ Kulaklık Önerileri

Yazımıza başlamadan önce DJ Kulaklık ne olduğundan kısaca bahsetsek daha sağlıklı olacaktır. Öncelikle profesyonel düşünecek olursak bildiğiniz üzere kulaklıklar Referans Kulaklık ve DJ Kulaklık olarak ikiye ayrılıyor. Stüdyo tipi referans kulaklıklar kayıt sırasında sesleri olabildiğince yalın bir şekilde ilettiği için ek bir filtre olmadan doğrudan duymanıza olanak sağlar. Fakat DJ Kulaklıkları, Elektronik Müzik baz alınarak tasarlandığı için sesleri işitme sırasında Stüdyo Referans Kulaklık tiplerine oranla bas filtreli olarak iletilmektedir. Bu sebeple sizler için hazırladığımız DJ Kulaklık önerilerine göz atabilirsiniz.

5 Adımda Başarılı Bir DJ Olmanın Sırları

13 Haziran 2022
5 Adımda Başarılı Bir DJ Olmanın Sırları

Yıllardır DJ Performanslarını merakla izleyebilir ve bu işi yapmak isteyebilirsiniz. İşte bu noktada sizler için derlediğimiz 5 maddelik tavsiyelerle başarılı bir DJ olabilir ve bu yolda ilerleyebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi DJ Controller Ürünleri

23 Mayıs 2022
Yeni Başlayanlar İçin En İyi DJ Controller Ürünleri

Günümüzde DJ Controller ürünlerinin kompakt bir hale gelmesinden dolayı artık daha kolay seyahat edip istediğiniz her yerde performans sergileyebilirsiniz. Bu nedenle ister yeni başlayan ister profesyonel bir kullanıcı olun. Seçeceğiniz herhangi bir DJ Controller ürünü ile bu imkana kolayca ulaşabilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin DJ Programları

17 Mayıs 2022
Yeni Başlayanlar İçin DJ Programları

Günümüz teknolojisinden önce DJ Controller ürünleri genel olarak çok yer kaplayan ürünlerdi. Özellikle yakın zamanda yaşadığımız pandemi krizinden dolayı hepimizin evlere kapandığı bir dönem oldu ve durumla birlikte günümüz teknolojisi ile beraber DJ Controller ürünleri oldukça kompakt bir yapıyla karşımıza çıkmaya başladı. Bu durumla beraber son kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi ve müziğe ilgisi olan herkes kullanmaya başladı.

EN İYİ DJ YAZILIM PROGRAMLARI

23 Ekim 2021
EN İYİ DJ YAZILIM PROGRAMLARI

Günümüz dünyasında teknolojinin gelişmesi sayesinde artık eskiden bir şarkıyı mikslerken plaklar kullanılırken şimdi yazılım ürünleri ile birden fazla şarkıyı miksleme işlemini yapabiliyoruz. Bu sayede bir yerden diğer bir yere giderken yanımızda birden fazla plak, ses kartı ve diğer ekipmanları taşımaktan ziyade sadece bir yazılım ile tüm işlevleri kolaylıkla yapabilir hale geldik. İşte bu yazımızda sizler için en çok kullanılan ve en iyi DJ yazılım programlarını derledik.

En Beğenilen DJ Controller Ürünleri

16 Ekim 2021
En Beğenilen DJ Controller Ürünleri

Bu hafta sizler için hazırlamış olduğumuz, ‘’En Beğenilen DJ Controller Ürünleri’’ adlı yazımızda farklı markalardan oluşan ve çok beğenilen DJ Controller ürünlerini listeleyeceğiz.

Genel olarak DJ Controller ürünleri, bir bilgisayara bağlı olarak çalışan ve bilgisayar ile DJ Controller üzerinden seçilen şarkıları misklemeye yarar. Bu sayede bambaşka bir müzik veya mevcut olan müziğe yeni bir yorum katılabilir.

SDJ MUSIC ACADEMY İLE EĞİTİM FIRSATI!

10 Haziran 2021
SDJ MUSIC ACADEMY İLE EĞİTİM FIRSATI!

Bu yazımızda SesçiBaba olarak, sizlerle birlikte satın alacağınız bir Pioneer Dj Controller ürünü sayesinde 01/05/21 ile 01/07/21 tarihleri arasında eğitim fırsatından nasıl yararlanabilirsiniz bunlardan bahsedeceğiz.

DJ KULAKLIK ÖNERİLERİ

29 Mart 2021
DJ KULAKLIK ÖNERİLERİ

DJ kulaklıklar, çoğunlukla eğlence, diskolarda ve buna benzer yerlerde DJ sanatçıları için üretilen kulaklıklar olarak ifade edilebilir. En önemli özellikleri ise yüksek bas ve konfor olarak öne çıkarlar. Bu yazımızda sizler için derlediğimiz DJ Kulaklık ürünlerine göz atabilirsiniz.

 

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.