sadsad x
asdasd
Kulaklık

KULAKLIK TÜRLERİ ve KULLANIM AMAÇLARI (2022)

26 Eylül 2022
KULAKLIK TÜRLERİ ve KULLANIM AMAÇLARI (2022)

Bir kulaklık en temel anlamıyla içerisinde küçük hoparlörlerin barındırdığı ve bu hoparlörlerden ses akışı sağlayarak çevreyi rahatsız etmeden kişisel dinleme yapabildiğimiz bu üründür. Bu duruma istinaden kulaklık türlerine ve hangi amaçla kullanıldıklarına göz gezdirip, bir kulaklık satın alırken doğru bir seçim yapmamıza olanak sağlayacaktır.

Behringer Live Buds

09 Mayıs 2022
Behringer Live Buds

Behringer 1989 yılında kurulan, uzun yıllardır kullanıcıların hayatlarını değiştirecek ürünleri oldukça uygun fiyatlarla piyasaya süren bir markadır. Uygun fiyatlı ürünler olmasına rağmen Almanya merkezli firma olan Behringer, teknoloji ve tasarımlarında kullandığı yüksek kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlamaktadır.

STÜDYO KULAKLIK ÖNERİLERİ (2022)

14 Şubat 2022
<h1> STÜDYO KULAKLIK ÖNERİLERİ (2022) </h1>

Stüdyo Referans Kulaklık türleri genel olarak geniş frekans tepkisinin yanı sıra çalıştığınız projelerdeki sesler üzerinde etkili bir kontrol sağlamanız için tasarlanan kulaklık modelleridir. Daha çok profesyonel stüdyolarda görmeye alışık olduğumuz bu kulaklık türü günümüzde her şeyin mobilize olması sayesinde evlerimizde bile kullanmaya başladığımız kulaklık olmayı başarmıştır. Bu sayede gerek Ev Stüdyo gerek Profesyonel Stüdyo ortamında kullanabileceğiniz farklı marka ve modellerden oluşan Stüdyo Kulaklık türlerini sizler için derledik.

Kulak İçi Kulaklık Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

17 Aralık 2021
Kulak İçi Kulaklık Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bu haftaki bloğumuzda; genellikle günlük hayatımızda sıklıkla tercih ettiğimiz kulak içi kulaklıklara, bu kulaklık türünü tercih ederken nelere dikkat etmemiz gerektiğine ve avantaj/dezavantajlarına değineceğiz.

BEHRINGER LIVE BUDS

15 Kasım 2021
BEHRINGER LIVE BUDS

Bu yazımızda sizlerle birlikte Behringer markasına ait Live Buds kulakiçi kulaklığına yakından bakarak özelliklerini sizler için derledik.

Sahne Kullanımı İçin In-Ear Monitör Tavsiyesi

09 Ekim 2021
Sahne Kullanımı İçin In-Ear Monitör Tavsiyesi

Canlı performanslarda veya stüdyo ortamında kayıt alırken genellikle in-ear dediğimiz kulakiçi kulaklıkları sıkça kullanmaktayız. Canlı performanslarda istemediğimiz sesleri sürekli duyarız işte in-ear kulaklık monitörler sayesinde sadece istediğimiz sesleri duyarak performansımızı daha etkili ve güzel bir hale getirebiliriz. Sizler için derlediğimiz in-ear yapıda olan kulakları inceleyebilir ve tercihinize göre hemen satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz

Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

22 Mayıs 2021
Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bu yazımızda sizlere bir kulaklık alırken nelere dikkat edileceği hakkında bilgi vermek için sizlerle birlikteyiz. Kulaklık alırken nelere dikkat etmeliyiz? Kulaklık alırken dikkat edilmesi gerekenler gibi şeylere değineceğiz.

Kulaklık Nedir? Ne İşe Yarar?

12 Mayıs 2021
Kulaklık Nedir? Ne İşe Yarar?

Günlük hayatta sıkça kullandığımız kulaklıkların ne olduğunu ve ne işe yaradıklarını merak ediyorsanız eğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Önerileri

19 Aralık 2020
Bluetooth Kulaklık Önerileri

Bluetooth teknolojisi temel olarak iki cihazın birbiriyle bağlantı kurmasını sağlayan kablosuz bir teknolojidir. Bu sayede bluetooth yolu ile veri aktarımı sağlanarak kablosuz bir şekilde veri transferi elde edilir.

Referans Kulaklık Önerileri

28 Kasım 2020
Referans Kulaklık Önerileri

Referans Kulaklıklar genel olarak yüksek duyum beklentilerimizi karşılayan ve ultra geniş frekans tepsiyle en doğru bir şekilde sesleri duymamızı sağlayan kulaklık çeşitidir. Referans Kulaklıklar genellikle müzik prodiksiyon işleri ile uğraşanlar veya müzik dinleme zevkini bir üst seviyeye taşımak isteyenler için oldukça uygun bir kulaklık türüdür. Bu özelliklere bağlı olarak sizlere belli başlı fiyat aralıklarından oluşan kulaklık önerileri yapacağız.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.