Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Blog Arama

POWER MİKSER NEDİR? NE İŞE YARAR?

POWER MİKSER NEDİR? NE İŞE YARAR?

Mikser

 Mikser konusu çoğu kişi için kafa karıştırıcı olabilir ve bu yüzden günümüzde hala insanlar mikser hakkında pek bir şey bilmiyor. Ses mikseri özellikle gerek canlı performanslarda gerek stüdyo ortamlarında müzikle ilgilenen kişilerin olmazsa olmazı diyebileceğimiz türden bir üründür. Hatta bazı ortamlarda sadece Ses Mikseri değil genel olarak Power Mikser ya da Amfili Mikser oldukça gereklidir. Bu yazımızda sizlerle birlikte özellikle Power Mikserlere değineceğiz.

Devamını Oku
29.08.2022
YENİ BAŞLAYAN YAYINCILAR İÇİN MİKSER ÖNERİSİ

YENİ BAŞLAYAN YAYINCILAR İÇİN MİKSER ÖNERİSİ

Mikser

Günümüzde sosyal medya platformlarının çok fazla gelişmesiyle birlikte insanlar bu ortamlardan para kazanmaya başladı. Bununla birlikte Twitch, YouTube, Instagram ve birçok canlı yayın platformlarında daha kaliteli yayınlar yapabilmek için profesyonel ürünlere geçiş yapılmaya başlandı. Siz de canlı yayınlarda sesinizin daha kaliteli veya yayın sırasında efektler vermek istiyorsanız sizler için derlediğimiz mikser önerilerine bakabilirsiniz.

Devamını Oku
04.07.2022
Mikser Nedir? Ne İşe Yarar?

Mikser Nedir? Ne İşe Yarar?

Mikser

Günümüz teknolojisinin bizlere kazandırdığı en önemli şeylerin başında ses sistemleri ve ekipmanlar gelmektedir. Yıllar geçtikçe teknolojinin sağladığı imkanlar daha fazla geliştiği için geçmiş dönemlerde yapılması imkansız olan pek çok işlem ses mikseri sayesinde kolaylıkla ve oldukça çabucak yapılabiliyor.

Devamını Oku
03.07.2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.