sadsad x
asdasd

YENİ BAŞLAYAN YAYINCILAR İÇİN MİKSER ÖNERİSİ

04 Temmuz 2022
YENİ BAŞLAYAN YAYINCILAR İÇİN MİKSER ÖNERİSİ

Günümüzde sosyal medya platformlarının çok fazla gelişmesiyle birlikte insanlar bu ortamlardan para kazanmaya başladı. Bununla birlikte Twitch, YouTube, Instagram ve birçok canlı yayın platformlarında daha kaliteli yayınlar yapabilmek için profesyonel ürünlere geçiş yapılmaya başlandı. Siz de canlı yayınlarda sesinizin daha kaliteli veya yayın sırasında efektler vermek istiyorsanız sizler için derlediğimiz mikser önerilerine bakabilirsiniz.

 

Rode RODEcaster Pro II

Henüz piyasaya yeni çıkmış olan Rodecaster Pro II ürünü, önceki sürümüne göre geliştirmeler sağlamıştır. Aynı anda 4 adet mikrofona kadar bağlantı yapabilir ve çoklu oturum ile yayınlarınızı başlatabilirsiniz. RODECaster Pro II, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı  sayesinde cihaz üzerinde ayar yapmak inanılmaz derecede basittir ve size sesinizin her yönü üzerinde uygulamalı kontrol sağlar. Kurulum birkaç saniye sürer ve profesyonel olarak uyarlanmış ön ayarlar sayesinde hemen canlı yayınlara başlayabilirsiniz.

 

TC Helicon GoXLR

Özellikle tek kişilik canlı yayınlar için oldukça ideal olan GoXLR ile oldukça kaliteli yayınlar yapabilirsiniz. GoXLR üzerinde bulunan kısayol tuşları sayesinde canlı yayınlarınız sırasında efekt verebilir ve bu yayınları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu ürüne özel üretilen GoXLR mikrofon ile tam performanslı olarak kullanabilirsiniz.

 

Maono AU-AM100

Maono AU-AM100 aslında fiyat performans olarak oldukça tercih edilen ürünlerden biridir. 2 adet mikrofon bağlantısına sahip olan bu cihaz aynı anda 2 kişilik canlı yayın yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca taşınabilir ve şarjlı yapısı sayesinde, tek bir yere bağlı kalmadan herhangi bir dış ortamda canlı yayın yapma olanağına sahipsiniz.

 

Siz de seçeceğiniz herhangi bir mikser ile özellikle efektlerle canlı yayınlarınıza renk katabilir ve bu sayede kitlenizi büyütebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.