sadsad x
asdasd
Ses Kartı

2021 Yılının En Çok Tercih Edilen Ses Kartları

03 Ocak 2022
2021 Yılının En Çok Tercih Edilen Ses Kartları

Kayıtların olmazsa olmaz bir parçası haline gelen ses kartları; bilgisayardaki dijital ve analog ses faaliyetlerini yerine getiren bir arabirimdir. Ses kartlarının birçok görevi bulunur. Bunları; ses sinyallerini kaydetmek, değiştirmek, sentezlemek şeklinde sıralayabiliriz. Dahili ve harici olarak karşımıza çıkan ses kartları sayesinde sesi dinleyebilir, gerekli düzenlemeleri yaparak en güzel kayıtları ortaya çıkarabilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin UM2 ve UMC22

11 Eylül 2021
Yeni Başlayanlar İçin UM2 ve UMC22

Müzik ile uğraşmaya veya herhangi bir kayıt alma işlerine yeni başlamış olabilir aynı zamanda bir ses kartına yüksek miktarda para vermek istemiyorsunuz. İşte bu noktada piyasada oldukça sevilen ve fiyat performans olan Behringer ses kartı modellerinden Behringer UM2 ve Behringer UMC22 modellerini tanıtacağız.

PATCHBAY NEDİR? NE İŞE YARAR?

08 Mayıs 2021
PATCHBAY NEDİR? NE İŞE YARAR?

Patchbay nedir? Sorusuna basit bir şekilde cevap verecek olursak eğer, bir noktadan diğer bir noktaya bağlantı yapmamızı sağlayan ekipmanlardır. Genellikle Patchbay olarak geçen bu ürünler bazen karşınıza Patch Paneli olarak çıkabilir.

Ses Kartı Önerileri

13 Şubat 2021
Ses Kartı Önerileri

Ses Kartları, günümüz ses kayıt işlemleri için artık temel ürünlerden biri hale gelmiştir. İşte bu yüzden kayıt işlemleri veya müzik sektörüne giriş yapacaksanız eğer sizler için hazırladığımız 2021 yılı itibariyle tercih edilen ses kartlarına göz atabilirsiniz.

Başlangıç Seviyesi İçin En İyi 5 Ses Kartı

03 Ekim 2020
Başlangıç Seviyesi İçin En İyi 5 Ses Kartı

Ses Kartları, günümüz ses kayıt işlemleri için artık temel ürünlerden biri hale gelmiştir. İşte bu yüzden kayıt işlemleri veya müzik sektörüne giriş yapacaksanız eğer sizler için hazırladığımız başlangıç seviyesi ses kartları tavsiyesine bakabilirsiniz.

Kayıt Yaparken Ses Kartının Önemi

05 Eylül 2020
Kayıt Yaparken Ses Kartının Önemi

Müzikle ilgilenmeye yeni başlayabilirsiniz ve özellikle midi klavye almış bir şeyler üretiyor olabilirsiniz. İnternetten araştırıldığında veya çevreden edinilen bilgilerle MIDI Klavyeleri USB üzerinden veya hadirici bir ses kartına MIDI in/out kısmından bağlantı kurabilirsiniz. Ses Kartı Nedir? Ne İşe Yarar?

23 Mayıs 2020
Ses Kartı Nedir? Ne İşe Yarar?

Yazımıza başlamadan önce günümüzde artık müzik yapmanın basit olduğunu ve her bireyin müzisyen olacağını belirtmek istiyoruz. Profesyonel anlamda kayıt yapacaksanız eğer olmazsa olmazlarından biri muhakkak bir ses kartı olacaktır. Peki ya nedir bu ses kartı? Ne işe yarar?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.