sadsad x
asdasd

Başlangıç Seviyesi İçin En İyi 5 Ses Kartı

03 Ekim 2020
Başlangıç Seviyesi İçin En İyi 5 Ses Kartı

Ses Kartları, günümüz ses kayıt işlemleri için artık temel ürünlerden biri hale gelmiştir. İşte bu yüzden kayıt işlemleri veya müzik sektörüne giriş yapacaksanız eğer sizler için hazırladığımız başlangıç seviyesi ses kartları tavsiyesine bakabilirsiniz. 

 

Behringer UMC22

Behringer UMC22 Ses Kartı

Behringer markasına ait olan UMC22 ses kartı, Midas PreAmp ile beraber gelmesi sebebiyle başlangıç seviyesinde oldukça sevilen bir ses kartıdır. +48 Phantom Power desteği sayesinde Condenser Mikrofonlarınızı rahatlıkla çalıştırabilir ve USB üzerinden Windows veya Mac ürünleriniz ile kullanabilirsiniz.

 

Native Instruments Komplete Audio 1

Native Instruments Komplete Audio 1

Native Instruments Komplete Audio 1 yüksek çözünürlüklü kayıt sunan taşınabilir bir ses kartıdır. Bu ses kartı müzisyenler, vokalistler, podcast yapanlar ve vloggerlar için 24 Bit / 192 kHz çözünürlük sunar. 

 

M-Audio Air 192/4

M-Audio Air 192/4 Ses Kartı

Stüdyo kalitesinde kayıt arayan solo sanatçılar için tasarlanan M-Audio AIR 192/4 , XLR-1/4" mikrofon / hat girişi ve ayrı bir 1/4" doğrudan enstrüman girişi yer almaktadır. Her giriş, özel sayaçlar ve seviye kontrollerine sahiptir. İki adet 1/4" TRS çıkışı stüdyo monitörlerine bağlanmak için tasarlanmıştır, 1/4" kulaklık yeri sayesinde özel olarak kayıtlarınızı dinleyebilirsiniz.

 

Presonus Studio 24c

Presonus Studip 24c Ses Kartı

Ev stüdyoları, podcast, live streaming ve hareket halindeki müzisyenlere hitap eden studio 24c 192kHz'e kadar çıkan örnekleme frekansı, line / enstrüman girişi seçilebilen presonus XMAX-L serisi 2 mikrofon / line combo girişi ve MIDI giriş ve çıkışlara sahip yeni nesil USB-C bir ses kartıdır.

 

Focusrite Scarlett 2i2 Gen 3

Focusrite Scarlett 2i2 gen 3 ses kartı

3. Nesil bir ses kartı olan Scarlett 2i2, iki adet yükseltilmiş scarlett mikrofon PreAmp, yüksek performanslı 24Bit/192kHz AD/DA dönüştürücüler, optimize edilmiş preAmp kazanç yapısı, düşük gecikme süresi ile başlangıç seviyesi olarak oldukça ideal bir ses kartıdır. Küçük proje stüdyosu veya mobil teçhizatı için son derece ideal olan Focusrite Scarlett 2i2 Gen 3, USB veriyolu ile gücünü almaktadır ve bağımsız olarak kontrol edilebilen kulaklık ve monitör çıkışlarıyla iki kanala kadar aynı anda kayıt ve oynatmaya izin veren iki mikrofon/hat/enstrüman girişi kullanıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.