sadsad x
asdasd
Midi Klavyeler - Synthesizer

Synthesizer Nedir? Synthesizer Nerelerde Kullanılır?

22 Kasım 2022
Synthesizer Nedir? Synthesizer Nerelerde Kullanılır?

Bu yazımızda sizlere Synthesizer nedir? Synthesizer Nerelerde Kullanılır? gibi sorulara cevap arayağız. Öncelikle Synthesizer kelime anlamı olarak ‘’Sentezleyici’’ anlamına gelmektedir. İçerisinde bulunan osilatörler elektrik sinyalini ses sinyaline çeviren parçalardır. Bu sayesinde belli başlı sesler ve tonlamalar oluşturup projeniz üzerinde istediğiniz şekilde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Arturia MiniBrute Serisi

07 Şubat 2022
Arturia MiniBrute Serisi

Günümüz müzik dünyasında Arturia markasını bilmeyen yoktur. Sektörde oldukça köklü ve kaliteli ürünler sunan Arturia, analog ürünler arasında Brute serisi ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle Analog Synthesizer ürünler arasında giriş seviyesi diyebileceğimiz MiniBrute serisi kullanıcılar tarafından oldukça sevilen modeller arasında yer alıyor.

MIDI Klavye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

28 Ocak 2021
MIDI Klavye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde artık MIDI kontrol klavyeleri stüdyo veya evlerde projeniz üzerinde çalışabilmek için temel ve ayrılmaz bir parçası haline geldi. İşte bu yüzden bir MIDI klavye alırken nelere dikkat etmelisiniz bunlardan bahsedeceğiz.

Synthesizer Nedir? Ne İşe Yarar?

23 Ocak 2021
Synthesizer Nedir? Ne İşe Yarar?

Bu yazımızda sizlere Synthesizer nedir? Ne işe yarar? gibi sorulara cevap arayağız. Öncelikle Synthesizer kelime anlamı olarak ‘’Sentezleyici’’ anlamına gelmektedir. İçerisinde bulunan osilatörler elektrik sinyalini ses sinyaline çeviren parçalardır. Bu sayesinde belli başlı sesler ve tonlamalar oluşturup projeniz üzerinde istediğiniz şekilde oynamalar yapabilirsiniz.

1500 TL’ye Kadar Midi Klavye Önerileri

26 Aralık 2020
1500 TL’ye Kadar Midi Klavye Önerileri

Öncelikle kısaca hemen bahsetmek gerekirse Midi Klavye dediğimiz şey aslında bilgisayarınızda bulunan ve midi uyumlu olan tüm sesleri ve programları kontrol edebileceğiniz bir üründür. Bu doğrultuda size belli fiyatlar aralığında olan MIDI Klavye önerilerinde bulunacağız.

Midi Klavye Nedir ve Nasıl Kullanılır?

30 Mayıs 2020
Midi Klavye Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Ev stüdyolarının da vazgeçilmezi haline gelen, müzik üreten kişilerin hayatını kolaylaştırmasının yanı sıra yaratıcılıklarını da destekleyen MIDI klavyeler hakkında hazırladığımız bu yazımızda “Midi klavye nedir?”, “Nasıl Kullanılır?” gibi önemli soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Ancak öncelikle MIDI konusuna açıklık getirmek istiyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.