sadsad x
asdasd

BEHRINGER LIVE BUDS

15 Kasım 2021
BEHRINGER LIVE BUDS

Bu yazımızda sizlerle birlikte Behringer markasına ait Live Buds kulakiçi kulaklığına yakından bakarak özelliklerini sizler için derledik.

 

Behringer Live Buds kulaklık modeli bu yılın başında çıkan tüketici elektroniği kategorisinde yer alan kablosuz kulakiçi kulaklık modelidir. Bu kablosuz kulakiçi kulaklık modelinin öne çıkan en önemli özelliklerinden biri aslında fiyatı. Her bütçeye uygun olan fiyat etiketi sayesinde her türden kullanıcıya hitap edecek türde bir modeldir. Ayrıca kulaklık içerisinde bulunan neodimyum sürücü sayesinde ses performansı oldukça iyi diyebiliriz. Tabii bu durumda tam bir fiyat performans cihazı olduğunu belirtmek isteriz. 

Live_Buds_Kulak_İçi_Bluetooth_Kulaklık

Behringer Live Buds kablosuz kulaklık beraberinde gelen kulaklık silikonları ile dışarıdan gelen sesler bakımından oldukça sağlam bir yalıtım yapacaktır. Ayrıca IPX4 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı dayanıklı oldukları için yağmurlu havalarda veya spor salonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Behringer Live Buds kulaklığınızı tamamen şarj olduğu zaman 3 saate kadar aralıksız kullanabilme imkanı sağlar. Kulaklık ile beraber gelen koruyucu taşıma kılıfı aynı zamanda powerbank görevi gördüğü için kulaklıklarınızın şarjı bittiğinde tekrar kılıf içerisine koyup şarj edebilirsiniz. Bu sayede toplamda 12 saate kadar kulaklık kullanım süresi elde edebilirsiniz. 

Live Buds Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Behringer Live Buds Bluetooth 5.0 özelliği sayesinde aynı anda 2 cihaza kadar bağlanabilme olanağı sağlamaktadır ayrıca 20 - 20.000 Hz frekans tepkisi sayesinde yüksek kaliteli ses deneyimi sağlar. Qualcomm cVc 8.0 teknolojisi sayesinde arka planda bulunan gürültüyü azaltarak telefon görüşmelerinde daha net bir ses iletmenize olanak sağlar. Taşıma kılıfı içerisinde yer alan Lityum Polimer pil ile USB Tip-C üzerinden şarj edebilirsiniz. 

 

Eğer Behringer Live Buds sahibi olmak istiyorsanız direkt olarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.