sadsad x
asdasd

DJ KULAKLIK ÖNERİLERİ

29 Mart 2021
DJ KULAKLIK ÖNERİLERİ

DJ kulaklıklar, çoğunlukla eğlence, diskolarda ve buna benzer yerlerde DJ sanatçıları için üretilen kulaklıklar olarak ifade edilebilir. En önemli özellikleri ise yüksek bas ve konfor olarak öne çıkarlar. Bu yazımızda sizler için derlediğimiz DJ Kulaklık ürünlerine göz atabilirsiniz.

 

Pioneer HDJ-X5

HDJ-X5 Profesyonel Dj Kulaklığı

Bu işe yeni başlamış veya profesyonel DJ sanatçıları için tasarlanan Pioneer HDJ-X5 kulaklık, kendi markası içerisinde giriş seviyesinde olmasına rağmen herhangi bir canlı performans uygulamasında size oldukça yardım edecektir. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

 

Sennheiser HD25

HD 25 Stereo Profesyonel Kulaklık

Düşük ağırlıkları ve tek kulak dinleme seçeneğinden dolayı, HD 25 kulaklıklar vazgeçilmez kulaklıklar listesinde üst sıralarda yer alıyor. Arka plan gürültüsünü hafifleten, amaca yönelik tasarlanmış profesyonel DJ kulaklığıdır. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

 

Pioneer HDJ CUE1BT

DJ HDJ-CUE1BT Bluetooth DJ Kulaklık

Yeni başlayan DJ ve profesyonel müzik tutkunları için tasarlanan Pioneer HDJ-CUE1BT DJ Kulaklık, zengin bir ses ve şık bir görünüm sağlar. Bu kulaklık, 5 Hz - 30 KHz arasında oldukça geniş frekans aralığında olup bluetooth 5.0 özelliği ile beraber gelmektedir. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.Behringer HPX6000

HPX6000 Profesyonel Kulaklık

Uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkan Behringer HPX6000, geniş frekans aralığı ve yüksek çözünürlüklü bass ve tiz kalitesiyle sizlere müthiş bir deneyimi sağlayacaktır. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.Pioneer HDJ-X7

HDJ-X7 Silver Profesyonel Dj Kulaklığı

Pioneer HDJ-X7, hassas ses kalitesi ve dayanıklılık sunar. 5 Hz ila 30 kHz frekans aralığında oldukça geniş yelpazeye sahiptir. HDJ-X7, bas frekansları optimize eden ve yüksek frekansları temizleyen diyafram şeklinde tasarlanmış 50 mm sürücülere sahiptir. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.