sadsad x
asdasd

İstanbul'da Konsere Gidilecek Mekanlar

10 Temmuz 2021
İstanbul'da Konsere Gidilecek Mekanlar

Bu yazımızda sizlere, koronavirüs tedbirlerinin azaltılmasıyla birlikte ve konserlerin tekrar başlaması sebebiyle sizlere İstanbul’da rahatlıkla gidebileceğiniz konser alanlarını derledik.

 

KadıköySahne

Artık Avrupa Yakasına geçmeden Anadolu Yakasında gidilebilecek ve aynı zamanda pahalı olmayan fiyatlarıyla özellikle öğrenciler için son derece uygun bir mekan. Merkezi konumu sayesinde ulaşımı oldukça kolay olan bu mekan diğer yerlere göre biraz küçük bir alana sahip. Eğer isterseniz mesai saatleri sonrasında bulabileceğiniz uygun bir konser ile bu mekanı tercih edebilirsiniz.

 

Jolly Joker

İstanbul’un çeşitli yerlerinde bulunan Jolly Joker özellikle ünlü sanatçıların ilk mekanlarından biridir. Büyük kapasiteleri ve oldukça kaliteli ses sistemleri sayesinde gideceğiniz konserden kesinlikle keyif alacaksınız. 

 

KüçükÇiftlik Park 

İstanbul’da özellikle açık hava konseri denilince ilk akla gelen mekanlar arasında bulunan KüçükÇiftlik Park, bugüne kadar ağırladığı dünya devleri ile İstanbul’da oldukça popüler olan bir mekandır. Ulaşımı oldukça kolay olan bu mekan, geniş bir konser alanı ve oldukça kaliteli ses sistemi sayesinde gideceğiniz açık hava konserinden son derece memnun ayrılacaksınız. Iron Maiden, Scorpions, Megadeth, Manowar ve efsane sanatçıları ağırlamış bir mekan olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.

 

Hayal Kahvesi

İstanbul’un çeşitli yerlerinde bu mekan bilinen sanatçıları ağırlaması ile artık bilinen mekanlar arasında yer almıştır. Genellikle diğer mekanlara göre nispeten küçük bir alana sahip olan Hayal Kahvesi sunduğu ortam ile sizlere oldukça keyifli vakit geçirtecektir.

 

Babylon

Babylon ekolü sahne performanslarını dinleyici için eşsiz hale getiriyor. Bomonti adada, müzik dinlemek için muhteşem bir mekan. Ses, ışık ve sahnedeki performansı daha da eşsiz hale getiriyor. Konser öncesi dilerseniz yemek yiyebileceğiniz bir alanı bulunması ayrıca avantajıdır.

Etkinlikler için listede yer alan mekanların sosyal medya hesaplarına bakabilir ya da biletix gibi etkinlik listeyen yerler aracılığıyla göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.