sadsad x
asdasd

Referans Kulaklık Önerileri

28 Kasım 2020
Referans Kulaklık Önerileri

Referans Kulaklıklar genel olarak yüksek duyum beklentilerimizi karşılayan ve ultra geniş frekans tepsiyle en doğru bir şekilde sesleri duymamızı sağlayan kulaklık çeşitidir. Referans Kulaklıklar genellikle müzik prodiksiyon işleri ile uğraşanlar veya müzik dinleme zevkini bir üst seviyeye taşımak isteyenler için oldukça uygun bir kulaklık türüdür. Bu özelliklere bağlı olarak sizlere belli başlı fiyat aralıklarından oluşan kulaklık önerileri yapacağız.

 

Sennheiser - HD280 Pro

Sennheister HD280 Pro, müzik prodiksiyon işle ile uğraşanlar arasında oldukça popüler bir üründür. Konfor, yalıtım, güvenilirlik ve doğruluk tek bir üründe toplanmıştır. Kritik dinleme söz konusu olduğunda HD280 Pro, 8 Hz - 25KHz aralığında ciddi bir frekans tepkisi sunar. 

Presonus - HD9

Presonus HD9, yüksek dinleme izolasyonu ve dışarıya daha az ses kaçışını önleyen "Closed Back" kapalı tasarımlı 45 mm çapında dinamik neodmiyum sürücüye sahip profesyonel bir stüdyo kulaklığıdır. Oldukça özel olarak tasarlanan frekans spekturumu sayesinde 10 Hz'e kadar inip 26 kHz'e kadar çıkarak son derece hassas ve doğru miks yapmanıza yardımcı olur.

Audio Technica - ATH M40X

Yüksek performansa sahip M40x profesyonel kulak, geniş bir frekans aralığında doğru dinleme yapabilmeniz için flat olarak tasarlanmıştır. Mükemmel izolasyonu ve tek kulaklıktan ön dinleme için dönebilen kulaklıkları ile stüdyo deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyacaktır. Sennheiser - HD25 Stereo

Düşük ağırlıkları ve tek kulak dinleme seçeneğinden dolayı HD 25, mobil izleme için vazgeçilmezdir. 16 Hz- 22 KHz frekans aralığı sayesinde oldukça geniş bir ses deneyimi sunmaktadır.

Behringer - HPX6000

Oldukça şeffaf tiz ve yüksek çözünürlüklü bir bass deneyimi için oldukça ideal olan bu kulaklık. İçerisinde kalın uçlu jak ve ince uçlu jak ile beraber gelmektedir. Bu sayede mobil olan herhangi bir cihazda kullanabilirsiniz. Ayrıca 20 Hz - 20KHz frekans aralığı sayesinde ses deneyimini keyifli bir hale getirmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.