sadsad x
asdasd

Sahne Kullanımı İçin In-Ear Monitör Tavsiyesi

09 Ekim 2021
Sahne Kullanımı İçin In-Ear Monitör Tavsiyesi

Canlı performanslarda veya stüdyo ortamında kayıt alırken genellikle in-ear dediğimiz kulakiçi kulaklıkları sıkça kullanmaktayız. Canlı performanslarda istemediğimiz sesleri sürekli duyarız işte in-ear kulaklık monitörler sayesinde sadece istediğimiz sesleri duyarak performansımızı daha etkili ve güzel bir hale getirebiliriz. Sizler için derlediğimiz in-ear yapıda olan kulakları inceleyebilir ve tercihinize göre hemen satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz

 

Sennheiser IE40 Pro

Gelişmiş bir dinamik sürücü sistemi sayesinde IE 40 PRO, ne kadar gürültülü ortam olursa olsun sıcak bir ses sağlayarak kusursuz bir iletim sağlar. Maksimum ses basıncı seviyelerinde bile, sinyaller bozulmadan ve tam olarak olması gerektiği gibi iletilmektedir. IE 40 PRO, her kulağa uyum sağlamakla beraber müzisyenler ve DJ'ler için üstün bir sahne monitörüdür. 

IE_40_Pro_In_Ear_Monitör

Behringer MO240

İster bir kayıt üzerinde çalışın, ister bir bas hattını dinliyor olun, ultra geniş bir dinamik aralıkta ultra derin bas ve süper şeffaf tiz sesler sunan kulaklık monitörü istiyorsanız eğer, MO240 tam da bu isteklerinize uygun bir kulaklıktır. Birinci sınıf çift hibrit mikro sürücüler, enstrümanlar ve vokaller için yüksek kaliteli ses sunar. Genişletilmiş yüksek frekans tepkisi için ayarlanmış dengeli sürücüsü ve ultra derin bas için neodimyum yapıdaki dinamik sürücüye sahiptir. 

MO240_Kulak_İçi_Monitör_Kulaklık

 

Shure SE 215

Shure SE2 kulakiçi in-ear kulaklık, uzun süreli kullanım sırasında konfor ve etkileyici ses için güvenli, kulak üstü tasarımda ödüllü bir ses kalitesi sunar. Güçlü tiz sesler ve çift bass iletkeni sayesinde eşsiz bir ses aralığı sunarken bas frekanslarından asla ödün vermez. Çıkarılabilir kablo sistemi sayesinde uzun süreli cihaz uyumluluğu, yükseltmeler ve bakım kolaylığı için çoklu bağlantı seçenekleri sunar.

 

SE_215_K_In_Ear_Kulaklık

Sennheiser IE400 PRO

IE400 PRO, sıcak tonlarda sunduğu ses sayesinde alışılmış stüdyo sesinin yanlarında sahneye çıkarmak isteyen profesyoneller için son derece doğru bir seçimdir. Yüksek ses basınç seviyelerinde bile, IE400 PRO sesleri bozulmadan koruyada pürüzsüz bir şekilde iletilmesini sağlar. Yeni geliştirilen TrueResponse teknolojisi sayesinde yalnızca 7 mm boyutunda olan dinamik sürücü bile uzun kullanımlar sonunda yüksek çözünürlükte ses iletimine devam ederek akustik stresi önlemektedir. Minyatür tasarımı, beraberindeki silikon ve hafızalı köpük parçalar sayesinde ayrı ayrı ayarlanabilen ultra kompakt bir yapıya izin vermektedir.

 

IE_400_Pro_In_Ear_Monitör

Behringer SD251

Behringer SD251 güvenli kulak üstü ve ultra hafif tasarımı sayesinde uzun süreli stüdyo ortamında ya da sahnede herhangi bir ağırlık hissetmeden kullanmanıza olanak sağlar. 3 set ultra yumuşak kulak tıkacı, tüm kulaklara kalıcı konfor ile mükemmel uyum sağlar. 

SD251_CK_Kulak_İçi_Monitör_Kulaklık

Bu ürünler doğrultusunda size en uygun olan In-Ear kulaklık satın alabilir ve hemen sahnede veya stüdyoda kullanmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.