sadsad x
asdasd

Uygun Fiyatlı DJ Controller Önerileri

08 Ağustos 2020
Uygun Fiyatlı DJ Controller Önerileri

DJ Controller tavsiyeleri ile günümüz şartlarında olabildiğince uygun fiyatlı ve buna karşın performansı üst seviyelerde olacak ürünleri sizler için derleyeceğiz.

Öncelikle DJ Controller ürünler ya da DJ Kontrol Üniteleri diğer profesyonel DJ ekipmanlarından farklı olarak bir bilgisayar ve uygun yazılımlarla çalışmaktadır. Genel olarak baktığımızda başlangıç, pratik yapmak ve kişisel bir setup oluşturmak isteyen kişiler için oldukça yerinde bir seçim oluyor. Bu ürünler ile beraberinde gelen Rekordbox, Serato veya Traktor Pro gibi DJ Yazılımları ile bilgisayarınız aracılığı ile pratik veya yeni projeler üretebilirsiniz. Ayrıca DJ olma yolunca emin adımlarla gitmek isteyen kişiler için düşük maliyetli olan bu ürünler sayesinde ilk adımı atabilirsiniz.

Pioneer – DDJ 200

DDJ-200 Smart DJ Kontrolcüsü

Kullanımı son derece kolay olan DDJ-200, dilerseniz kablo ile dilerseniz bluetooth özelliği sayesinde bilgisayarınıza ya da mobil platformlarla bağlantı kurabileceğiniz bir üründür. Bu özellikleri sayesinde hem taşınabilir hem de istediğiniz her yerde projeniz üzerinde çalışmanıza olanak sağlayacaktır.

Numark – MixTrack Pro FX

MixTrack Pro FX 2 Kanallı Serato DJ Controller

Yeni nesil olarak çıkışını sağlayan MixTrack Pro FX, Serato Dj destekli bir üründür. Bu ürünle birlikte yeteneklerinizi daha fazla geliştirebilir ve profesyonel olmak için emin adımlarla gidebilirsiniz. Ürün ile beraber gelen Serato Lite sürümü ile birlikte bilgisayarınıza bağlantı kurarak hemen proje oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Pioneer – DDJ 400

DDJ-400 2 Kanallı DJ Kontrolcüsü

Özellikle ülkemizde DJ Controller ya da DJ Kontrol Ünitesi dendiğinde aklımıza ilk gelen model DDJ-400 desek yanlış olmaz sanırım. Tam bir fiyat performans olarak söyleyebileceğimiz bu ürün yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyen kişiler için oldukça uygun bir ürün diyebiliriz. Ürün ile beraberinde gelen Rekordbox yazılımı sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Native Instruments – Traktor Kontrol S2 MK3

Traktor Kontrol S2 MK3 2 Kanal Midi Controller

FX kontrollü olan bu cihaz taşınabilir olmasının yanı sıra bilgisayar haricinde iPhone ve iPad ile uyumlu olmasıyla istediğiniz her yerde projeniz üzerinde çalışabilirsiniz. Apple tarafından marketten ücretsiz olarak indireceğiniz Traktor DJ 2 yazılımı sayesinde mobil platformda stabil bir şekilde çalışabilirsiniz. Diğer markalara göre en önemli özelliği ise beraberinde gelen Traktor Pro 3 yazılımı tam sürüm olarak gelmektedir.

Numark – DJ2GO 2

DJ2GO 2 Touch DJ Controller

Aslında bu ürün için tam bir cep boyutu desek yanlış olmaz. Ultra taşınabilir özelliği sayesinde cebinize attığınız zaman istediğiniz her yere götürebileceğiniz bu ürün fiyat olarak son derece uygun. Serato DJ Lite ile beraber gelen DJ2GO 2, bilgisayarınızın hemen önüne yerleştirebilir ver bir parkta otururken bile projeniz üzerinde çalışabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.