sadsad x
asdasd

Yeni Başlayanlar İçin DJ Programları

17 Mayıs 2022
Yeni Başlayanlar İçin DJ Programları

Günümüz teknolojisinden önce DJ Controller ürünleri genel olarak çok yer kaplayan ürünlerdi. Özellikle yakın zamanda yaşadığımız pandemi krizinden dolayı hepimizin evlere kapandığı bir dönem oldu ve durumla birlikte günümüz teknolojisi ile beraber DJ Controller ürünleri oldukça kompakt bir yapıyla karşımıza çıkmaya başladı. Bu durumla beraber son kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi ve müziğe ilgisi olan herkes kullanmaya başladı. 

 

DJ Controller ürünlerinin kompakt yapısı ve son kullanıcıya ulaşma sayısı gün geçtikçe arttıkça ortaya çıkan yazılımların sayısı doğru oranda artmaktadır. Sizler için derlemiş olduğumuz bu programlara bakabilir ve gerekirse siz de bu programlardan birini kullanabilirsiniz. 

 

Serato DJ Pro

Serato DJ aslında bakarsak dünyanın en çok kullanılan DJ Programlarından bir tanesidir. Oldukça basit yapısı sayesinde hemen alışabilir ve kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Oldukça stabil çalışması ve anlaşmalı olduğu güçlü markalarla öne çıkan Serato DJ programı Denon, Roland ve Numark markalarıyla anlaşmalıdır. Bu sayede siz de Serato DJ programını tercih edip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Native Instruments Traktor Pro 3

Native Instruments Traktor Kontrol serisinin çıkmasıyla beraber yazılımlarına önem vermeye başladı ve bu durumla birlikte Traktor Pro yazılımı ortaya çıktı. Şu an için en güncel yazılım olan Traktor Pro 3, Native Instruments Traktor Kontrol cihazlarıyla beraber gelmektedir. Traktor Pro 3 yazılımı ile birden fazla ses kaynağı kullanmak isteyen ve canlı performans sırasında oldukça stabil çalışmasını isteyen sanatçılar için oldukça uygun olacaktır.

 

Atomix Productions VirtualDJ

Atomix Productions VirtualDJ, günümüzde hala en çok kullanılan DJ Programlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Anahtar senkronizasyonu ve akıllı çalma gibi daha birçok özellik ile karşımıza çıkan bu program, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. 

Atomix Production VirtualDJ, piyasada bulunan hemen hemen bütün DJ Controller ürünleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede herhangi bir markaya bağlı kalmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Pioneer Rekordbox DJ

Pionner markasına ait olan Rekordbox aslında Traktor Pro ve Serato DJ Pro programlarının en iyi özelliklerini kendi bünyesinde yorumlayarak son kullanıcılara sunarak ortaya çıkmıştır. Arayüzü oldukça basit ve ister ev ister canlı performans sırasında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Rekordbox isminden anlaşılabileceği üzere Pioneer markalı ürünlerle beraber gelmektedir. Bu sayede herhangi bir Pioneer ürünü satın aldığınızda yanında Rekordbox ücretsiz olarak gelmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.