sadsad x
asdasd
Presonus

R80 Hoparlör (ÇİFT) 8" 2-Yollu AMT teknolojili aktif stüdyo monitor

Ürün Kodu : PRE0105
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • R80 Hoparlör (ÇİFT) 8" 2-Yollu AMT teknolojili aktif stüdyo monitor
   
   


  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)  Hava ve Boşluk
  R65 ve R80 Stüdyo Referans Monitörleri En Küçük Dalga Boylarına ve En Yüksek Frekanslara Cevap Verebilen Son Derece Özel Yapım Olan 6.8'' Boyutunda Air Motion Transformer (AMT) Tweeter'lar Kullanmaktadırlar. Bu Sayede Audiophile Kayıtların Karakteristiği Olan Geniş Ortam Hissini ve Berraklığı Duyabilirsiniz. R Serisinin Şeffaf ve Doğru Sound'u Bu Referans Monitörleri Ticari ve Home Stüdyolarla Birlikte Broadcast ve Post Production Stüdyolar İçinde İdeal Hale Getirmektedir.

  Üstün Transient Cevabı
  Yüksek Frekanslardaki Rezonans Tepelerini Yumuşatmak İçin Konvansiyonel Kubbeli Tweeterlara Kütlelerini Arttırmak İçin Sıvı Enjekte Edilir. Bunun Sonucunda Transient Cevabı Kayba Uğrar. Diğer Taraftan R65 ve R80'de Bulunan Özel Tasarım AMT Tweeter'i İçine Voice Coil Olarak İşlev Gören Aluminyum Devre Yerleştirilmiş İnanılmaz İncelikte, Katlanmış Kapton Membrana (< 0.01 mm) Sahiptir. Bu Sayede AMT Tweeter Elektrik Akımına Maruz Kaldığı Anda Tepki Verebilmektedir. Sonuçta Elde Edilen Reaktif Cevap Zamanı İnsan Kulağına Çok Daha Net ve Temiz Bir Sound Olarak Yansımaktadır.

  Temiz Stereo İmaj
  Standart 1'' Boyutundaki Kubbeli Tweeter'lerin Sağladığı 506 mm2 Projeksiyon Alanı Yanında AMT Tweeterleri 8 ila 13 Kat Daha Geniş Bir Alan Sunmaktadırlar. Örnek Vermek Gerekirse R65 ve R80'deki 4,400 mm2 Alan 3'' Boyutundaki Kubbe Tweeter'lerinki ile Eşdeğerdir. Bu Şekilde R Serisi Hoparlörler Klasik Tasarımlı Hoparlörlere Göre Çok Daha Geniş Bir Stereo İmaj Sunarlar.

  Oldukça Tutarlı ve Son Derece Güvenilir Bir Performans
  R65 ve R80 Çok Geniş Yatay ve Çok Dar Düşey Yayılıma Sahiptirler. Dar Düşey Yayınım Tavan ve Masa Üstünden Oluşan Yansımaları ve Dolayısıyla Oluşabilecek Faz Yemelerini En Aza İndirir. Geniş ve Dengeli Yatay Yayınım Son Derece Geniş Bir "Sweet Spot" Oluşturmaktadır. Oda Anormalliklerine Daha Az Duyarlı Olan R Serisi Farklı Odalarda Dahi Her Zaman Çok Daha Tahmin Edilebilir ve Dengeli Bir Sound Verecektir.


  Siz Nasıl İsterseniz
  R Serisi Monitörler Kullanıldıkları Ortama Göre Çalışmalarını Optimize Edecek Kontrollere Sahiptirler. Bu Sayede Her Türlü Stüdyo Ortamına Ayak Uydurabilirler. 4 Kademeli Acoustic Space Düğmesi Monitörlerin Duvar Kenarlarına Yerleştirildiklerinde Ortaya Çıkan Bass Boost'u Engellemek İçin Kullanılır. Yüksek Frekans Sürücü Seviye Kontrolü de Oda Anormalliklerini En Aza İndirmek İçin Kullanılır. Highpass Filtre ise Temblor Serisi Gibi Sub Basslar ile Beraber Kullanıldıklarında Entegrasyonun Kusursuz Olmasını Garantiler.

  Bağlantılar
  3 Farklı Ses Girişi ile R Serisi Monitörler Her Türlü Ses Kaynağından Rahatça Beslenebilirler. Balanslı XLR, Balanslı 1/4" TRS ve Balanssız RCA Girişleri Her Türlü Kaynağa Hazırdırlar.

  Komponentler ve Sürücüler
  2 Yollu Aktif AMT Tasarımı Sayesinde Daha Berrak Yüksek Frekans Cevabı ve Geniş Stereo İmaj
  Özel Tasarım 6.8" AMT Ribbon Tweeter ile En Küçük Dalga Boylarını ve Yüksek Frekansları Yakalayabilme
  6.5" Kevlar Alçak Frekans Sürücüsü Şeffaf Orta ve Alt Frekans Reprodüksiyonu Sağlayarak Temiz ve Son Derece Güçlü bir Bass Sound'u Sunar.
  Balanslı XLR, TRS ve Balanssız RCA Girişler Kullanım Kolaylığı Sağlar

  Kullanıcı Kontrolleri
  Oda İçinde Konumlandırıma Sonucu Oluşacak Anormallikler İçin Akustik Alan Ayarları (Linear, -1.5 dB, -3 dB, -6 dB)

  Güç
  Biamp 150W RMS (LF = 100W, HF = 50W), Switching Güç Kaynaklı Class D Power Amplifier
  RF Enterferans, Çıkış Akım Sınırlama, Yüksek Isı, Açma / Kapama Transient Önleyici ve Sub Sonik Filtre
  Enerji Koruma Modu ile Beklemede <0.5 W Harcama
  Harici Sigorta
  IEC Konnektörlü Dahili Güç Kaynağı

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Girişler: 1 x XLR Balanslı, 1 x 1/4" TRS Balanslı, 1 x RCA Phono Balanssız
  Frekans Cevabı: 45 Hz ila 22 kHz
  Crossover Frekans: 2.7 kHz
  LF Amplifikatör: 100 Watt
  HF Amplifikatör: 50 Watt
  Maximum SPL: 104 dB @ 1 mt.
  Alçak Frekans Sürücü: 6.5" Kevlar
  Yüksek Frekans Sürücü: AMT
  Diyafram: 4,400 mm2
  Eşdeğer Diyafram: 3"
  Giriş Empedansı 10 k ohm Balanssız, 20k Balanslı
  EQ HF: Lineer, +1 dB, -3 dB, -6 dB
  HP: Lineer, 60 Hz, 80 Hz, 100 Hz
  Akustik Space: Lineer, -1.5 dB, -3 dB, -6 dB
  Koruma RF Ekranlama
  Akım Sınırlama
  Yüksek Isı Koruması
  Açma Kapama Transient Koruma
  Subsonic Filtre
  Harici Sigorta
  Kasa Vinil Lamine MDF
  Boyutlar 203 mmx261 mmx328 mm
  Ağırlık: 6,65 Kg


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.