sadsad x
asdasd

VOKAL KAYITLAR İÇİN EN İDEAL AKUSTİK PANELLER

05 Eylül 2022
VOKAL KAYITLAR İÇİN EN İDEAL AKUSTİK PANELLER

İster ev ortamı olsun ister stüdyo olsun fark etmeksizin özellikle vokal kayıtlar sırasında akustik panel kullanmak durumundayız. Bu akustik paneller sayesinde sesimiz bir ortam içerisinde yankı yapmadan olabildiğince temiz kayıtlar almamıza olanak sağlar. İşte sizler için derlediğimiz akustik paneller listesine göz atabilirsiniz.

 

sE Electronics RF Pro

RF_Pro_Akustik_Panel

Ev ve profesyonel stüdyolarda oldukça sık tercih edilen sE Electronics RF Pro, çok katmanlı tasarım sayesinde vokal kayıtlarınız sırasında oldukça iyi bir performans sunacaktır. Ağır olmayan yapısı sayesinde doğrudan mikrofon standınız üzerinde kolayca takabilir ve vokal kayıtlarınıza hemen başlayabilirsiniz. 

 

Marantz Soundshield

Soundshield_Akustik_Panel

Marantz Soundshield her türlü stüdyo alanında kullanılabilecek ideal boyutlarda bir akustik paneldir. Vokal kayıt sırasında ses yansımalarından koruyarak daha net, temiz ve anlaşılabilir kayıtlar almanıza olanak sağlar. Marantz SoundShield üzerinde 2 adet sabit 3 adet katlanabilir olmak üzere yüksek yoğunluklu köpüklerden imal edilmiştir. Birçok farklı ortamda dahi mikrofonunuzu çepeçevre saracak bir şekilde kullanabilirsiniz. 

 

Artnovion Olympus W

Olympus_W_Wenge_Ahşap_Mikrofon_Panel

Artnovion Olympus W, mikrofonlar için ilk ses dalgalarını büyük ölçüde azaltan ve bu sayede kayıtlarınızda genel oda efektini ortadan kaldıran kavisli yapıya sahip bir izolasyon panelidir. Akustik soğurma özellikleri ve ayarlanabilir mikrofon kelepçesi ile mikrofon frekans yanıtına şeffaf olacak şekilde tasarlanan Olympus, taşınabilir bir çözüm sunmaktadır. Aston Halo

Ast_Halo_Shadow_Reflection_Filter_ve_Vokal_Paneli

Aston Halo, taşınabilir akustik paneller arasında en üst seviyeye ait üründür. Ses izolasyonu konusunda oldukça üst düzey bileşenlerle üretilen Aston Halo, markanın iddiasına göre dünyanın en iyi akustik paneli olarak geçmektedir. Taşınabilirlik anlamında oldukça kolay olması sebebiyle siz de bu modeli tercih edebilirsiniz.

Siz de akustik panel ürünlerinden bir tanesini seçip vokal kayıtlarınız sırasında olabildiğince temiz bir ses elde edebilirsiniz. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.