sadsad x
asdasd

Uygun Fiyatlı Kulaklık Önerileri (2020)

23 Mayıs 2020
Uygun Fiyatlı Kulaklık Önerileri (2020)

Günümüzde artık döviz kuruna bağlı olarak ürünlerin gün geçtikçe fiyatları artmakta olduğunu görmekteyiz. Buna nazaran özellikle ev ortamında kayıtlarımızı alacaksak kulaklık daha iyi bir seçim olacaktır. Çünkü günün istediğiniz saatinde kayıt ya da mix yaparak ailenize ve komşularınıza rahatsızlık vermeden projeniz üzerinde çalışabilirsiniz.

Bu listede belli başlı ürünleri listeleyip fiyat performans kulaklık olarak karşımıza çıkan ürünleri inceleyebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu listede ucuz kulaklık önerisi olup her bütçeye uygun olmasına dikkat ettik. Buyrun uygun fiyatlı kulaklıklara göz atabiliriz.

1-     Behringer / HPM1000

Özellikle kayıt ve mix yapmak için yeni başlayan insanlar için oldukça ucuz kulaklık önerisi için rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz bir kulaklıktır. 40 mm sürücüleri ile 20Hz – 20kHz aralığında bir frekans sunarak fiyatını göz önünde bulunduracak olursak oldukça fiyat performans kulaklık diyebiliriz. Kulağı çevreleyen bir tasarıma sahip olması nedeniyle kulağınızı izole ederek dışardan gelen gürültüyü önler. Bu sayede projeniz için daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

2-     AKG / K52

Harman Kardon alt markası olan AKG kulaklıklar özellikle geniş kulaklık modelleri ve fiyatları ile ön plana çıkmaktadır. Fiyat performans kulaklık olarak karşımıza çıkan K52, ayarlanabilir kafa bandı ve hafifliği sayesinde uzun saatler boyunca projeniz üzerinde çalışırken maksimum konfor sağlar. Kulağı çevreleyen tasarımı sayesinde yalıtımı oldukça kuvvetli ve dış gürültüyü engelleyerek daha verimli çalışmanıza olanak sağlar. 40 mm çapında sürücüleri sayesinde 18Hz – 20kHz aralığında bir frekans tepkisi sunmaktadır. 

3-     Audio Technica / ATH-M20X

Audio Technica kullanıcılar tarafından oldukça sevilen markalar arasında yer almaktadır. Kullanılan malzeme, yapısı ve fiyatıyla sevilen bu model uygun fiyatlı kulaklık olarak tavsiye edebiliriz. Diğer çoğu stüdyo kulaklıklar gibi ayarlanabilir kafa bandı ve kulağı çevreleyen yapısı sayesinde dış gürültüyü engelleyerek uzun saatler boyunca konforlu bir şekilde projeniz üzerinde çalışmanıza olanak sağlar. 40 mm çapında olan sürücüleri ve 15Hz – 20kHz aralığında bir frekans tepkisi sunarak daha derin frekansları dinlemenize olanak sağlamaktadır.

4-     Behringer / HPX6000

Behringer markası genel olarak kullanıcı dostu olup tam bir fiyat performans kulaklık ve ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Sarmal kablo yapısı sayesinde kullanımı uzun yıllar sürmektedir ve kulağı çevreleyen yapısı sayesinde oldukça iyi bir yalıtım sağlamaktadır. 50 mm çapındaki sürücüleri sayesinde 20Hz – 20kHz frekans aralığı tepkimesi sunmaktadır.

5-     Pioneer / HRM-5

Listemizde bulunan diğer kulaklıklara göre fiyatı biraz yüksek olan bu kulaklık sunduğu özelliklere göre tam bir fiyat performans kulaklık olarak ön plana çıkmaktadır. Kullanılan malzemeler gereği uzun saatler boyunca rahatsızlık vermeyecek türde olan kulaklık kulağı çevreleyen yapısı ile oldukça güçlü bir yalıtım sunmaktadır. Bu sayede dış gürültüyü engelleyerek projenize odaklanabilir ve daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. 40 mm çapında olan sürücüleri ile 5Hz – 20kHz aralığında olan tüm frekansları duyabilirsiniz. Bu sayede projeniz üzerinde derinlemesine çalışmanıza olanak sağlar.

6-     Presonus / HD7

Listemizde bulunan HD7, kullanılan malzemesi gereği oldukça sağlam yapıda olup uzun ömürlü bir kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Bu özelliği sayesinde fiyat performans kulaklık ya da uygun fiyatlı kulaklık olarak listemize eklemek istiyoruz. 50 mm çapında olan sürücüleri sayesinde 10Hz – 30kHz aralığında bulunan tüm frekansları duyabilir ve projeniz açısında daha verimli bir sonuç elde edebilirsiniz.

7-     Pioneer / HDJ-X5

Diğer bir Pioneer modeli olan HDJ-X5, tıpkı HRM-5 gibi benzer özellikler taşımaktadır. Kullanım ömrü olarak oldukça sağlam malzemelerle üretilen bu kulaklık sizlere uzun yıllar boyunca eşlik edebilir. 40 mm çapında olan sürücüleri ile 5Hz – 30kHz bandında bulunan tüm frekanslar tepkimelerini oldukça rahat bir şekilde duymanıza olanak sağlamaktadır.

8-     Presonus / HD9

Diğer bir Presonus modeli olan HD9, kullanılan malzeme gereği HD7 modeline oranlar daha kaliteli olduğu için uzun süre kullanımda daha rahat olanak sağlayacaktır. 45 mm çapında olan sürücüleri sayesinde 10Hz – 26kHz aralığında olan frekansları rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

9-     Behringer / HPX4000

Tıpkı HPM1000 gibi HPX4000 ucuz kulaklık önerisi için ön plana çıkan stüdyo kulaklıklardan biridir. 20Hz – 20kHz aralığında bulunan tüm frekansları dinlemeye olanak sağlayan bu ürün tam bir fiyat performans kulaklık olarak karşımıza çıkmaktadır.

10-  Sennheiser / HD200 PRO

Listemizde bulunan Sennheiser markasına ait olan HD200PRO kulaklık, rahatlık ön planda tutularak üretilmiştir. Uzun saatler boyunca dinleme olanağı sunan HD 200 PRO size son derece konfor imkanı sunacaktır. Maksimum 108 dB ses olanağı sağlayan bu kulaklık 20Hz – 20kHz aralığında frekans tepkisi sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.