Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Blog Son Eklenenler
Rap Şarkısı Nasıl Yapılır ve Rapçi Nasıl Olunur?
28 Şubat
Rap sanatçıları için gereken temel beceriler şunlardır:   Yazma Becerileri: Güçlü bir rap sözü yazma yeteneği, rapçılar için temel bir beceridir. İlginç ve etkili şarkı sözleri yazabilmek, sanatçının kendini ifade etmesini sağlar.
Devamını Oku..
Hip hop ve Rap Terim Sözlüğü
27 Şubat
İtalyanca kökenli olan "graffito" kelimesinden türemiştir ve "çizmek" veya "kazımak" anlamına gelir.
Devamını Oku..
Hip Hop Nedir? Rap Müzik Nasıl Ortaya Çıktı?
27 Şubat
Hip-hop , 1980'lerde ve ’ 90'larda yaygın popülerlik kazanan kültürel hareket ve ayrıca  rap , hareketin en kalıcı ve etkili sanat formu haline gelen ritmik ve / veya kafiyeli konuşmayı içeren müzik tarzıdır.
Devamını Oku..
Tekno müzik: Nedir ve Türleri Nelerdir?
22 Şubat
Tekno müziğin içerisinde bulunan ritim ve melodiler, elektronik müzik aletleri ve dijital yazılım programları aracılığıyla üretilir. Elektronik müziğin alt türüdür ve yalnızca elektronik enstrümanlar kullanılır.
Devamını Oku..
Elektronik Müzik Nedir ve Türleri Nelerdir?
19 Şubat
Synthesizer, drum machine veya Midi gibi cihazlar, elektronik müziğin üretiminde yaygın olarak kullanılan araçlardır. Bu tür müzik, ambient, techno, house, trance, drum and bass, dubstep, electro gibi farklı tarzlara ayrılarak çeşitli ritimler ve ses efektleriyle karakterize edilir.  
Devamını Oku..
Kemik İletimli Kulaklık Nedir ve Nasıl Kullanılır?
30 Ocak
Kemik iletimli kulaklıklar İngilizce adıyla bone-conduction sağlıktan spora hayatın her alanında, hayatınızı kolaylaştırabilen bir çeşit kulaklık modelidir. Bu kulaklıkların diğer kulaklık modellerine göre en büyük özelliği; ses dalgalarını kulak zarı aracılığıyla değil, kemik yoluyla iletir.
Devamını Oku..
Müzik Severler İçin Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri
25 Aralık
Hediye alacağımız kişinin ilgilendiği müzik türüne göre seçeceğimiz hediyeleri filtreleyebiliriz, Rock müzik, klasik müzik, elektronik müzik veya jazz müzik bu müzik türlerine ait enstrümanlardan yola çıkarak, hayranı olduğu grup/müzisyenlerden yola çıkarak veya ihtiyacı olabilecek  cihaz/ekipmanları göz önünde bulundurarak hediye seçimi yapabiliriz.  
Devamını Oku..
Teknoloji Meraklıları İçin Yılbaşı Hediyeleri
21 Aralık
Yılbaşında sevdiklerinize hediye seçme konusunda zorlanıyor musunuz?   Sizler için hazırladığımız  Yılbaşı Hediye Fikirleri ve Alışveriş Rehberi yazımıza göz atabilirsiniz. Bu yazımızda teknolojiyi yakından takip eden sevdiklerimize hediye seçerken dikkat edebileceğimiz bazı noktalara değineceğiz.
Devamını Oku..
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.