sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • APCMINI MIDI Kontrol Ünitesi
   


  2009'da Akai Professional, güçlü bir müzik performansı ve prodüksiyon yazılımı ortamı olan Ableton Live'ın yaratıcılarıyla işbirliği yaptı ve orijinal Ableton Performance Controller - APC40'ı tanıttı. Cihaz, kontrolör tasarımı standartlarını yükseltti, donanım ve yazılım entegrasyonunda devrim yarattı ve her yerdeki Ableton Live kullanıcıları için önemli bir performans aracı olduğunu kanıtladı. Şimdi, beş yıllık kullanıcı geri bildirimlerini geliştirmelerine dahil ettikten sonra, Akai Professional, üç yeni APC'yi (APC40 mkII, APC Key 25 ve APC mini) tanıtarak bu orijinal ortaklığı geliştiriyor. 

  Becerikli, çok yönlü ve güçlü, bu Ableton kontrol cihazıyla ilgili "mini" olan tek şey boyutudur. APC mini, Akai Pro yapı kalitesine sahip en taşınabilir hepsi bir arada Ableton denetleyici çözümüdür. Mobil müzisyenler ve masaüstü yapımcıları için özel olarak tasarlanan APC mini, Akai Pro'nun amiral gemisi Ableton denetleyicisi olan APC40 mkII'nin temel özelliklerini sırt çantanıza sığacak kompakt bir tasarımda toplar. Sonuç, Ableton Live ile her yerde müzik yapmanızı sağlayan dinamik bir enstrümandır.

  APC mini, uygulamalı keşif için oluşturulmuş genişletilmiş 8x8 çok renkli klip başlatma ızgarasına sahiptir: klipleri başlatın ve 64 duyarlı tetikleyici kullanarak şarkınızı sıfırdan oluşturun veya gerçekleştirin. Üç renkli aydınlatma, görsel geri bildirim sağlar ve yüklü, oynatılıyor ve kayıt olmak üzere üç klip durumunu görüntüler; böylece bilgisayarınıza bakmadan akıllıca performans sergileyebilirsiniz. Ayrıca, 8x8 ızgaranın kapsamını değiştirmek için Shift düğmesini ve yön oklarını kullanabilirsiniz.

  Dokuz kanallı fader, tamamen yeni bir güçlendirilmiş fader tasarımıyla mikslemenize izin verir. Kullanıcılar, ses seviyesi, kaydırma, gönderme ve cihaz kontrolü için özel düğmelerle kanal geçişi işlevini değiştirebilir. Ek olarak, esnek miksleme ve eşleştirme seçenekleri için her bir fader tamamen atanabilir.

                                       APCMINI_MIDI_Kontrol_Ünitesi_1

  APCMINI_Midi_Kontrol_Ünitesi_2

   

  APC mini, anında performans ve prodüksiyon kurulumu için Live'a önceden eşlenmiş olarak gelir. APC mini bilgisayarınıza takıldığında, donanım kontrolleri Ableton Live'ın arayüzü ile 1'e 1'e karşılık gelir; ek yapılandırma gerekmez. APC kullanıcıları için, APC mini'nin tüm kontrolleri, performansınıza veya üretim tarzınıza göre değişen özelleştirilmiş kurulumlar için anında yeniden atanabilir. İster bir elektronik müzik sanatçısı olun ve Live sizin tuvaliniz, ister Live'ı performans ve gerçek zamanlı miksaj için kullanan bir DJ veya Live'ı sahnede veya stüdyoda kullanan daha geleneksel bir müzisyen olun, APC mini'yi sezgisel olarak bulacaksınız, İlhamınızı Ableton Live ile doğrudan ilişkilendiren güçlü enstrüman.

  Maksimum taşınabilirlik için APC mini, USB üzerinden çalışır. APC mini ayrıca APC muadillerine göre daha küçük bir ayak izi sunarak müzisyenlerin efekt kontrolörleri ve diğer cihazlarla birlikte APC mini kullanmasını sağlar. Kullanıcılar, daha fazla çok yönlülük için paralel olarak birden fazla APC mini çalıştırabilir.

  APC mini, Ableton Live'ın bir sürümü, yüksek çözünürlüklü bir sanal sentezleyici ve anında kullanıma hazır müzik oluşturma için profesyonel samplelar ve looplar ile birlikte gelir. Ableton Live Lite, müzisyenlerin ve yapımcıların akıcı bir ses/MIDI ortamında müzikal fikirleri spontane olarak oluşturmasına, kaydetmesine, remiks yapmasına, doğaçlama yapmasına ve düzenlemesine olanak tanır. AIR Music Tech tarafından geliştirilen Hybrid 3, ellerini kirletmeyi seven elektronik müzisyenler, DJ'ler, ses tasarımcıları ve müzik yapımcıları için sanal bir sentezleyicidir.  Toolroom Records sanatçı lansman paketleri, elektronik müziğin imrenilen seslerini, özel olarak Akai Professional için üretilmiş birinci sınıf sample paket koleksiyonuyla size getiriyor. Dünyanın önde gelen elektronik müzik etiketinin küratörlüğünde profesyonel seslerle üretin, besteleyin ve remix yapın.

  GENEL ÖZELLİKLER

  -Ultra taşınabilir hepsi bir arada Ableton Live denetleyici
  -Üç renkli aydınlatmalı 8x8 klip matrisi, mevcut klip durumunu görüntüler
  -Shift düğmesi ve yön okları, kılavuzun kapsamını değiştirir
  -Mobil sanatçılar ve üreticiler için kompakt, dayanıklı tasarım
  -1'e 1'i Ableton Live ile sorunsuz bir şekilde entegre eder
  -8 atanabilir fader + 1 master fader
  -Mac ve PC için USB ile çalışan ve tak ve çalıştır kurulumu
  -Prodüksiyon paketi dahil: Ableton Live Lite, AIR Music Tech'ten Hybrid 3 ve Toolroom sanatçı lansman paketleri

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.