sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • RODE NT1 Mikrofon (KIT)
   
  Yeni Nesil Cardioid Kondansatör Mikrofon

  NT1, 1" lik Diyaframa Sahip, Devrim Yaratacak Yepyeni Bir Kondenser Mikrofondur. NT1'in Gövdesi NT1-A'ya Benzemekle Birlikte Izgara Hariç Mikrofon Tümü ile Yeniden Tasarlanıp Üretilmiştir.  Kapsül

  HF6 Kapsülü, Rode'un Şık Tasarım ve Yüksek Üretim Teknolojisinin Mükemmelliyetçiliğini Temsil Eden Bir Baş Yapıt Olmuştur. Bu Yeni Kapsül Nostaljik Mikrofonların Ünlü Sound'larını İnanılmaz Düşük Gürültü ile Sunabilmektedir.
  Dahili Shockmount
  NT1'in Kasasının İçinde Rycote Tarafından Patentli Lyre Teknolojisini Kullanan Dahili Kapsül Süspansiyonu Bulunmaktadır. Bu Dahili Shock Mount HF6 Kapsülünü X, Y ve Z Eksenlerinden Gelecek Titreşimlere Karşı Oldukça Sağlam Bir Şekilde Koruyarak Geleneksel Süspansiyon Teknikleri Kullanan Diğer Mikrofonlara Oranla Çok Daha İyi Bir Sonuç Vermektedir.
  Elektronik aksam
  Yüksek Kaliteli Komponentler ile Tasarlanan NT1'in Elektronik Devreleri Rode'un Avustralya'daki Fabrikalarında Tecrübeli ve İşin Ehli Mühendisleri Tarafından Kullanılan En İleri Teknoloji Yüksek Hassasiyetli Robotik Makineler Tarafından Üretilmektedir. Bu Titiz Üretim Süreci Sayesinde Ortaya Çıkan Mikrofon Şimdiye Dek Ürettiğimiz En Sessiz Mikrofon Olmuştur.

  İşçilik ve Detay
  NT1'in Alüminyum Gövdesi ilk Olarak Korozyona Karşı Nikel ile Kaplanmaktadır. Daha Sonrasında Tüm Gövdenin Eşit ve Düzgün Bir Şekilde Kaplanmasını Sağlayan İleri Teknoloji Elektrostatik Uygulama Teknikleri ile Silah Kaplamasında Kullanılan Son Derece Dayanıklı Seramik Kaplama Uygulanmaktadır. Son Olarak Gövde Kaplama Sonrasında Fırınlanarak Her Türlü Çizik ve Darbeye Dayanıklı Bir Hale Getirilmektedir.                                       NT1_1.jpg (15 KB)

  NT1_2.jpg (12 KB)

  SMR: Harici Shock Mount

  Çift Lyre Sistem
  SMR'in Benzersiz Çift-Lyre Süspansiyon Sistemi Shock Mount'un Genel Olarak Etkinliğinin Arttırılması İçin Rode Mühendisleri Tarafından Oldukça Özel Olarak Tasarlanmıştır. İç Taraftaki Küçük Lyre Gerdirme Elemanı Olarak İşlev Görerek Dıştaki Lyre'ların Vibrasyonları Yok Etmek İçin Bulunması Gereken Yerde Kalmasını Sağlarlar. 

  Pop filtre
  SMR Pop Filtrenin Tasarım Süreci Boyunca Hiç Bir Taviz Verilmemiştir. Medikal Sınıf Paslanmaz Çelik İlk Olarak Kimyasal Olarak Aşındırılıp Şekillendirildikten Sonra PVD Astar Katman Atılır. Sonrasında ise Elektrostatik Şarj Yöntemi ile Son Kat Boya İşlemine Tutulur. Dış Paneller Arasında Kullanılan Silikon Amortisörler Sesi Bozabilecek Rezonansları Daha da Azaltarak En Yüksek Verimi Elde Etmenizi Sağlar.

  Clamp Sistemi
  SMR'in Kullandığı Clamp Sistemi Sayesinde Daha Yüksek Sürtünme ve Daha İyi Ağırlık Dağılımı Sağlamak Üzere Daha Geniş Bir Alan Kaplayacak Şekilde Tasarlanmıştır. Bu Şekilde Hiçbir Zaman Aşırı Sıkıştırma İhtiyacı Doğmamaktadır. Ağırlığın Daha Geniş Bir Alana Dağıtılması Sayesinde Clamp Sistemi Devamlı Kullanımın Getirdiği Aşınma ve Bozulmalara Son Derece Dayanıklıdır. 
  Çerçeve

  SMR'in Çerçevesi Yüksek Yüke Dayanıklılık Gerektiren ve Güvenlik, Otomotiv, Askeri Uygulamalarda Kullanılan Endüstriyel Sınıf Güçlendirilmiş Polymer Malzemeden Üretilmiştir. Geniş Montaj Rayları Sayesinde Titreşimler Dış Çerçevede Eşit Olarak Dağıtılarak Lyre Sisteminin Etkin Çalışması Garantilenmektedir.

   


  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Akustik Prensip Pressure Gradient
  Aktif Elektronik Bipolar Çıkış Tamponlu J-FET Empedans Dönüştürücü
  Kapsül 1 "
  Pattern Cardioid
  Frekans Cevabı 20Hz - 20kHz
  Çıkış Empedansı 100 ohm
  Max SPL 132dB SPL (@ 1kHz, 1% THD - 1KΩ yük ile)
  Max Çıkış Seviyesi 8.0dBu (@ 1kHz, 1% THD - 1KΩ yük ile)
  Hassasiyet (@ 1kHz) -29.0dB re 1 Volt/Pascal (35.00mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB
  Eşdeğer Gürültü 4 dB-A (A-weighted)
  Ağırlık 440 gr.
  Boyutlar 187 mm x 50 mm. x 50 mm.
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.