sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • APCKEY25 25 Tuş MIDI Klavye  Performans müzisyeni veya geleneksel besteci için tasarlanan APC Key 25, Akai Professional'ın yüksek performanslı bir klavyeyle donatılmış ilk Ableton Live denetleyicisidir. Klip başlatma panelinin gücünü klavye arabirimiyle birleştiren APC Key 25, Ableton Live'ın gerçek zamanlı kontrolünü geleneksel beste araçlarıyla birleştirir. Melodiler oluşturun, bas linelar oluşturun ve 25 synth-action mini tuşuyla akorları çalın. Ayrıca, Octave Up, Octave Down ve Sustain için özel düğmeler, klavyenin ifade yeteneklerini genişleterek, tüm melodi aralığına dokunmanıza ve klasik piyano tarzı süreklilik ile performans sergilemenize olanak tanır.

                                       APCKEY25_25_Tuş_Midi_Klavye

  APCKEY25_25_Tuş_Midi_Klavye_2

   

  APC Key 25, anında performans ve prodüksiyon kurulumu için Live'a önceden eşlenmiş olarak gelir. APC Key 25 bilgisayarınıza takıldığında, donanım kontrolleri Ableton Live'ın arayüzü ile 1'e 1'e karşılık gelir; ek yapılandırma gerekmez. APC kullanıcıları için, APC Key 25'in tüm kontrolleri, performansınıza veya üretim tarzınıza göre değişen özelleştirilmiş kurulumlar için anında yeniden atanabilir. Ayrıca APC Key 25, sanal enstrümanlar, eklentiler ve DAW'lar gibi diğer yazılım uygulamalarını değiştirmek için genel bir MIDI denetleyicisi olarak da kullanılabilir.

  GENEL ÖZELLİKLER

  -Yerleşik performans klavyesine sahip Ableton Live denetleyicisi

  -Üç renkli aydınlatmalı klip başlatma matrisi, mevcut klip durumunu görüntüler
  -8 atanabilir düğme, Ableton Live ile eşleşir ve ses seviyesini, gönderileri ve daha fazlasını kontrol eder
  -Özel Oktav Yukarı, Oktav Aşağı ve Uzatma düğmeleri
  -Üretim paketi dahil: Ableton Live Lite, AIR Music Tech'ten Hybrid 3, SONiVOX Twist ve Toolroom sanatçı lansman paketleri
  -1'e 1'i Ableton Live ile sorunsuz bir şekilde entegre eder
  -25 synth-action mini tuşu
  -Shift düğmesi ve yön okları, kılavuzun kapsamını değiştirir
  -Mac ve PC için USB ile çalışan ve tak ve çalıştır kurulumu
  -Müzisyenlere ve bestecilere sanal enstrümanları ve sanal efekt koleksiyonları için güçlü bir uygulamalı kontrol çözümü sağlayan çığır açan, ödüllü müzik yazılımı platformu VIP3.0'ı içerir.

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.