sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Roland J6 Kompakt Synthesizer
   
     Roland AIRA Compact J-6 Chord Synthesizer ile şarkılarınıza hızlı ve kolay bir şekilde 4 sesli akor düzenlemeleri ekleyin. Bu ultra taşınabilir ürün, güçlü ve sezgisel bir akor sıralayıcıyı, Roland'ın ACB ses motoru tarafından desteklenen zengin bir dört sesli JUNO-60 synthesizer ile eşleştirir. J-6'yı kullanmak için deneyimli bir müzisyen olmanıza gerek yoktur, ünite birden fazla çağdaş müzik türünü kapsayan 100 akor seti içerir. Bu yüzden direkt olarak kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.
                                       J6_Kompakt_Synthesizer

  J6_Kompakt_Synthesizer  64 adet hazır synth ritimler ile projenize istediğiniz şekilde yön verebilirsiniz. Her biri 12 varyasyona sahip 9 mevcut stili kullanarak arpejler ve ritmik sesler ekleyebilirsiniz. J-6, ses ve MIDI için uyumlu bir USB arabiriminin yanı sıra diğer AIRA kompaktları ve MIDI donanımıyla arabirim oluşturmanıza olanak tanıyan MIDI G/Ç bağlantılarına sahiptir. Cihaz gücünü USB üzerinden sağlar ve dahili şarj edilebilir pil sayesinde yaratıcılığınızı her yere götürebileceğiniz anlamına gelir.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  64 Adım Modeli
  Enstrümanlar 64 Ön Ayarlı Ses
  Görüntülemek 7 Segment, 4 Karakter
  Konnektörler Senkronizasyon (Giriş, Çıkış) Jakları: 2 x 1/8" / 3.5mm TS
  Mix Girişi: 1/8" / 3.5mm TRS
  Mix Çıkışı / Kulaklıklar: 1/8" / 3.5mm TRS
  MIDI (Giriş, Çıkış) Jakları: 2 x 1/8" / 3.5mm TRS
  USB Bağlantı Noktası: USB Type-C (Ses, MIDI)
  USB Bağlantı Noktası Üzerinden Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil (USB Veri Yolu Gücü)
  Mevcut çizim 500 mA
  Pil Ömrü (yaklaşık) 4.5 Saat (Gerçek Kullanım Koşullarına Bağlı Olarak)
  Pil Şarj Süresi Yaklaşık 3 Saat
  Şarj Edilmesi için 5 V, 500 mA veya Daha Yüksek USB Gücü Gerektirir
  Boyutlar (G x D x Y) 7,4 x 4,2 x 1,4" / 18,8 x 10,6 x 3,62 cm
  Ağırlık 11 oz / 295 gr (Pil Dahil)


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.