sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Voicelive 3 Extreme  Selefine Göre 4 Kat Daha Fazla Hafızaya Sahip Olan VoiceLive 3 Extreme (VL3X), TC Helicon'un Oldukça Popüler ve Kabul Görmüş VoiceLive 3'ünü Yepyeni Bir Seviyeye Taşımaktadır. Vokallerinizi Mükemmel Sound'a Sahip Olan Efektler ile Süslemek, Doğal Back Vokaller Oluşturmak, Gitar Sound'unuza TC Electronic'in Toneprint Ailesinden Alınan Efektler Uygulamak İstediğinizde VL3X Size Her İstediğinizi Sunabilecek Kapasitededir. Ek Olarak "X" Özelliğinin Getirdiği Back Vokal Saklama İmkanı, Benzersiz Efekt Otomasyon Özellikleri, Loopların Import ve Export Edilebilmesi Bu Cihazı Benzersiz Kılmaktadır.

  Vokal ve Gitar Efektleri İçin Profesyonel Çözüm
  VoiceLive'ın Önceki Sürümleri Çalınan Akorlar ile Senkronize Olacak Şekilde Efektler ve Armoniler Uygulayarak Sanatçıların Sahne Performanslarını İnanılmaz Şekilde Güzelleştirmekteydiler. Solo veya Grup Olsun VoiceLive Serisi Canlı Performanslarda Yeni bir Çığır Açmıştır. Şimdi Yeni VoiceLive 3 Extreme Çıtayı Daha Fazla Yükseğe Çıkartarak Hali Hazırda Zaten Benzersiz Olan Bir Sisteme Birçok Yeni Özellik Ekleyerek VL3X'i Günümüzün Bir Numaralı Vokal Prosesörü Haline Getirmektedir.

  İnanılmaz Senkronize Performanslar İçin Efekt Otomasyonlu Back Vokal İmport Edebilme
  Sahnedeyken Efekt Prosesörünüz Üzerinde Tepinmektense, TC Helicon VoiceLive 3 Extreme Perfomanslarınızı Kontrol Edebilmeniz İçin Devrimsel Otomasyon Özellikleri Getirerek Sahnede Perfomansınıza Odaklanabilmenizi Sağlar. İster Basit Bir Srum / Bass Aranjesi Yapıyor Olun İster Tüm Bir Grubun Mixini Yapın Hiç Farketmez, VL3X Tüm Efekt Değişimlerinizi Saklayarak Parçanıza Tam Senkronize Olmalarını Sağlar. Armoniler, Delay'lar, Gitar Efektleri ve Aklınıza Gelebilecek Her Türlü Efekti Yaratıp Tek Bir Tuş ile Performansınız ile Birlikte Çalmalarını Sağlayabilirsiniz. VL3X'in Üzerinde 100 Parçaya Kadar Saklama Kapasitesi Mevcuttur.

  USB Flash Drive'a 24Bit Hassasiyetle Performans Kayıt İmkanı
  TC Helicon VoiceLive 3 Extreme ile Performanslarınızın 24Bit Kalitesinde Kayıtlarını Almanız Çocuk Oyuncağıdır. Backing Track'ler (Arka Planda Çalan Kanallar) ile Birlikte Bütün Vokal / Gitar Perfomansınızı Efekt Değişimleri ile Birlikte USB Flash Belleğe Yollayabilirsiniz. Bunun Size Sağladığı İmkanları Bir Düşünün; Kendi Özel Miksiniz Performans Sonunda Dilediğiniz Ortamda Paylaşmak Üzere Bir USB Bellekte Hazır Sizi Beklemektedir...


                       
  Voicelive 3 Extreme
   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.