sadsad x
asdasd
20.368 TL
6.925 TL
%66
Havale ile 6.787 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
hızlıkargo.png (1 KB)
garanti.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Voicelive 3 Extreme  Selefine Göre 4 Kat Daha Fazla Hafızaya Sahip Olan VoiceLive 3 Extreme (VL3X), TC Helicon'un Oldukça Popüler ve Kabul Görmüş VoiceLive 3'ünü Yepyeni Bir Seviyeye Taşımaktadır. Vokallerinizi Mükemmel Sound'a Sahip Olan Efektler ile Süslemek, Doğal Back Vokaller Oluşturmak, Gitar Sound'unuza TC Electronic'in Toneprint Ailesinden Alınan Efektler Uygulamak İstediğinizde VL3X Size Her İstediğinizi Sunabilecek Kapasitededir. Ek Olarak "X" Özelliğinin Getirdiği Back Vokal Saklama İmkanı, Benzersiz Efekt Otomasyon Özellikleri, Loopların Import ve Export Edilebilmesi Bu Cihazı Benzersiz Kılmaktadır.

  Vokal ve Gitar Efektleri İçin Profesyonel Çözüm
  VoiceLive'ın Önceki Sürümleri Çalınan Akorlar ile Senkronize Olacak Şekilde Efektler ve Armoniler Uygulayarak Sanatçıların Sahne Performanslarını İnanılmaz Şekilde Güzelleştirmekteydiler. Solo veya Grup Olsun VoiceLive Serisi Canlı Performanslarda Yeni bir Çığır Açmıştır. Şimdi Yeni VoiceLive 3 Extreme Çıtayı Daha Fazla Yükseğe Çıkartarak Hali Hazırda Zaten Benzersiz Olan Bir Sisteme Birçok Yeni Özellik Ekleyerek VL3X'i Günümüzün Bir Numaralı Vokal Prosesörü Haline Getirmektedir.

  İnanılmaz Senkronize Performanslar İçin Efekt Otomasyonlu Back Vokal İmport Edebilme
  Sahnedeyken Efekt Prosesörünüz Üzerinde Tepinmektense, TC Helicon VoiceLive 3 Extreme Perfomanslarınızı Kontrol Edebilmeniz İçin Devrimsel Otomasyon Özellikleri Getirerek Sahnede Perfomansınıza Odaklanabilmenizi Sağlar. İster Basit Bir Srum / Bass Aranjesi Yapıyor Olun İster Tüm Bir Grubun Mixini Yapın Hiç Farketmez, VL3X Tüm Efekt Değişimlerinizi Saklayarak Parçanıza Tam Senkronize Olmalarını Sağlar. Armoniler, Delay'lar, Gitar Efektleri ve Aklınıza Gelebilecek Her Türlü Efekti Yaratıp Tek Bir Tuş ile Performansınız ile Birlikte Çalmalarını Sağlayabilirsiniz. VL3X'in Üzerinde 100 Parçaya Kadar Saklama Kapasitesi Mevcuttur.

  USB Flash Drive'a 24Bit Hassasiyetle Performans Kayıt İmkanı
  TC Helicon VoiceLive 3 Extreme ile Performanslarınızın 24Bit Kalitesinde Kayıtlarını Almanız Çocuk Oyuncağıdır. Backing Track'ler (Arka Planda Çalan Kanallar) ile Birlikte Bütün Vokal / Gitar Perfomansınızı Efekt Değişimleri ile Birlikte USB Flash Belleğe Yollayabilirsiniz. Bunun Size Sağladığı İmkanları Bir Düşünün; Kendi Özel Miksiniz Performans Sonunda Dilediğiniz Ortamda Paylaşmak Üzere Bir USB Bellekte Hazır Sizi Beklemektedir...


                       
  Voicelive 3 Extreme
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.