sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • M 32 - 32 Kanal Dijital Mikser
   
  MIDAS M32 Tasarım ve Stili Kafa Döndürürken, Mühendisler ve Sahne Sanatçıları İçin En Önemli Olan Ses. M32'nin Daha da Parladığı Yer Burasıdır. Bozulmamış Ses Veren MIDAS Konsollarının En Sonuncusu Olarak, Tam Anlamıyla Elektrik Tasarım ve Ses Kalitesinde Standardı Belirleyen Ünlü Bir Soydan Geliyor. 
  MIDAS Mic Preamp, Önde Gelen Canlı Ses ve Kayıt Mühendisleri Tarafından Ünlü MIDAS Sesinin Özü Olarak Kabul Edilir. Birinci Sınıf Bileşenlerin Fi Yuva Seçimi ile Eşleştirilen 40 Yıldan Fazla Tasarım Tecrübesi, Beğeni Toplayan Sıcaklık ve Derinliğe Yol Açar, Zarif Bir Ambiyans Yaratır, Mekansal Konumlandırmayı Korur ve Daha Net Bir Görüntü Yakalar. Ödüllü MIDAS Mikrofon Ön Amplifikatörünün Alkışlanan Sesi, Canlı Ses Mühendisleri Nesillerindeki En İyi Çalışmalara İlham Verdi ve Dünya Çapında İzleyicileri Büyüleyen Sonik Manzaralar Yarattı.


                                       M 32 - 32 Kanal Dijital Mikser

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)  Bazı Dijital Konsollar Kullanıcı Tarafından Tanımlanabilen Birkaç Kontrol Sunarken, M32'nin Assign Bölümü Üç Ayrı Katman Üzerinde Toplam 36 Tamamen Özelleştirilebilir Kontrol Sağlayarak Yeni Bir Standart Belirliyor.
  Kanallarda ve Otobüslerde Olduğu Gibi, Derhal Tanımlanması İçin Ayrı Karalama Şeritleri Sağlanır. Düğmeler Parametrelerin Açılıp Kapatılması, Dokunma ile Efektlerin Zamanlamasını Ayarlamak veya Belirli Ekran Görünümlerine Atlamak İçin Düğmeler Tanımlanabilir.
  LED Yakalı Döner Enkoderler, Belirli Kanal Parametrelerine veya Mevcut Kanal Seçimiyle İlgili Dinamik Bölümündeki Ek Parametrelere Atanabilir.
  DCA (Dijital Kontrollü Amplifikatör) Grupları, Aslında Bir Alt Grup Veriyoluna Karıştırılmadan Birkaç Sinyal Üzerinde Aynı Anda Kontrol Edilmesini Sağlar. M32'nin 8 DCA Grubu, Tüm Davul Karışımı, Korna Bölümü veya Yedek Vokalistler vb. Gibi Tek Bir Fader Üzerinden Birden Fazla Sinyali Kontrol Etmenizi Sağlar.
  DCA Kontrolü, Bireysel Otobüslerin Değişmeden Kalmasına İzin Verirken, FOH Karışımını Etkiler. Sonuç, Maksimum Esneklik Sağlayan Özelleştirilebilir Bir İş Akışıdır.
  GENEL ÖZELLİKLER


  * 40 Adede Kadar Eş Zamanlı Giriş Kanalı ile Canlı Performans ve Stüdyo Kayıt Dijital Konsolu

  * 32 Adet Ödüllü Midas Mikrofon Ön Yükselticileri

  * AES50 Ağı, 96 Girişe ve 96 Çıkışa İzin Verir

  * Mükemmel Ses Performansı İçin 192kHz ADC ve DAC Dönüştürücüler

  * Yüksek Performanslı Karbon Fiber, Alüminyum ve Yüksek Etkili Çelik Yapı

  * 40Bit Dijital Sinyal İşleme

  * 8 Stereo Sinyal İşleme Efektli Motor

  * 25 Midas PRO Motorlu 100mm Sürgü

  * Gün Işığında Görülebilir 7” Tam Renkli TFT Ekran

  * 32x32 Kanallı USB 2.0 Ses Arabirimi

  * iPhone ve iPad İçin Midas Apps ile İsteğe Bağlı Kablosuz Uzaktan Kumanda

           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.