sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • TX-6 USB Ses Kartı & Mixer


  Ultra Taşınabilir Pro-Mixer ve Ses Arayüzü
  TX–6, ultra taşınabilir, pille çalışan mikserimiz ve çok kanallı ses arabirimimizdir. Daha büyük ünitelerle karşılaştırılabilir, ancak daha da fazla teknoloji tek bir sağlam küçük makinede toplanmıştır. 6 stereo giriş kanalını mixleyin, tempo senkronizasyonunu kullanın, dahili sentezleyiciyi ve sequencer'i keşfedin veya içine yerleştirilmiş tuneri kullanın. MFi uyumluluğu, iOS cihazlarınıza bağlanmanıza bile izin verir.

  Türünün en küçüğü.
  TX–6, yapılandırılabilir bir düğme düzenine sahip 6 kanallı bir stereo miksere sahiptir. Parmaklarınızın ucunda üç bantlı eq seçin veya tercih ettiğiniz ayarı kontrol etmek için her düğmeyi özelleştirin. Göründüğünden daha fazlasını sunan TX-6, özellikler ve bağlantı seçenekleriyle doludur.

  teenage engineering tx-6_15.jpg (28 KB)

  teenage engineering tx-6_1.jpg (46 KB)

  Pille Çalışır
  Şarj edilebilir pili yaklaşık 8 saat tutar. Enerji verimliliği için ekran kullanılmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer ve led gücü tamamen ayarlanabilir.


  Synthesizer ve Sequencer
  TX-6 ayrıca 4 osilatör dalga formu ve 4 sentezlenmiş davul sesi ile taşınabilir bir sentezleyici ve sıralayıcı olarak işlev görür. Ritimde kalmak için tempo senkronizasyonunu kullanın.

  8 Yerleşik Efekt
  Reverb, Chorus ve delay gibi gönderme efektlerini ve freeze, bant, filter ve distortion gibi yaratıcı efektleri keşfedin. Her kanalın üç bantlı bir eq ve ayarlanabilir kompresörü vardır.
  Kalite ve Mühendislik
  TX-6 sağlam küçük bir makinedir. 2k kalıplama, özel yapım kodlayıcılar ve fader'ler ve özel pcb ile cnc alüminyum ile kaplanmıştır - taşınabilirlik için tasarlanmıştır.
   
  Kablosuz bağlantı
  Ble ile, TX-6'yı diğer ble midi cihazları için kablosuz kontrolör olarak kullanabilir veya diğer kaynaklardan dahili synth ve sequencer ile tetikleyebilir ve senkronize edebilirsiniz.

  Süper İnce Kablolar
  TX–6 için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli, ince kablolar. Dar profil, 6 kanalın tümünü aynı anda kullanmanıza izin verir ve kolay bir set up hazırlığı sağlar.

  Özelleştirilebilir Arayüz
  Stüdyo için hazır olduğunuzda, TX–6'yı 12 kanallı bir ses arabirimi olarak kullanın ve usb-c üzerinden herhangi bir daw'a bağlanın. MFi ayrıca iOS cihazlarına bağlanmanıza izin verir.

  DJ Modu
  TX–6'yı yana çevirin ve bir dj mikseri olarak kullanın. Kanal 5 ve 6 arasında geçiş yapmak için kanal 1'i bir fader'e çevirin, böylece ikisi arasında fade veya cut yapabilirsiniz.

  6,35 + 3,5 mm Çıkış
  Ses çıkışınızı 3,5 mm mini jak üzerinden bağlayın veya ürünle birlikte verilen ve çıkarılabilir 6,35 mm jaktan 3,5 mm mini jak adaptörüne kullanın.
  "Multi Track" Zerafeti.
  Enstrüman tuner, dahili dijital fx, sentezleyici ve davul makinesine sahip çok işlevli 24 bit 48kHz ses arabirimi olarak kullanılabilen ilk taşınabilir profesyonel mikser. 12 kanallı çok kanallı kayıtlar için eşinize bağlanın. Dahili synth ve sequencer'i kullanın veya harici midi cihazı ile kontrol edin. MFi ile iOS cihazınıza bile bağlanabilirsiniz.

  Ürün Özellikleri:

  teenage engineering tx-6_16.jpg (91 KB)

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.